Rekreace v Jeseníkách

Prostředí Jeseníků kolem Branné nabízí sportovní vyžití po celý rok. Obec Branná poslouží za cíl i milovníkům architektury.

Zimní období:
V bezprostřední blízkosti cca 200 m se nachází sportovní areál X-park Františkov s lyžařským vlekem. Ideální terén a zázemí pro rekreaci rodin s dětmi. Kryté posezení a občerstvení. Upravovaný svah a večerní lyžování. Zimní atrakce - Snowbike. Sportpark doplňuje blízká (6km vzdálená) zimní střediska Branná, Petříkov, Ostružná, Ramzová. V Obci Branná asi 2 km se nachází nové Wellness centrum (restaurace, wellness, bowling). V okolí je velké množství běžeckých tras.
Letní období:
U domu je k dispozici hřiště a venkovní posezení s ohněm. Okolí chalupy je vyhledávaná a oblíbená oblast pro letní turistiku a cykloturistiku. Značené turistické cesty nádhernou přírodou např. oblíbená naučná stezka Pasák. Letní atrakce v 200 m vzdáleném sportparku - minikáry, dětská vozítka. Obdivovatelé historických a architektonických zajímavostí nesmí minout sousední obec Brannou s renesančními památkami v historickém centru (hrad Kolštejn, fojtství, kostel sv. Michala)

 © 2022 Chata Jelenka | info@chata-jelenka.cz | tel. 605 204 440

coding capak.cz